Til hovedinnhold
PG Installasjon AS

Våre ansatte

Administrasjon

Bilde av frode riskedal, daglig leder

Daglig leder

Frode Riskedal

Tlf: 95205905frode@pgi.no
bilde av johannes egeland, installatør og prosjektleder industri og landbruk

Installatør, Prosjektleder industri og landbruk

Johannes Egeland

Tlf: 41535245johannes@pgi.no
bilde av espen krag, prosjektleder bolig og hytte

Prosjektleder bolig og hytter

Espen Krag

Tlf: 45471159espen@pgi.no
Her mangler det bilde

Lager og logistikk

Harald Rasmussen

Tlf: 94259680harald@pgi.no

Elektrikere

Her mangler det bilde

Elektriker, Elkontroll Bolig og Næring

Alf Christian Hansen

Tlf: 47918318alf.christian@pgi.no
bilde av knut laugaland, elektriker

Elektriker

Knut Laugaland

Tlf: 41500095knut@pgi.no
bilde av atle kvernstrøm, elektriker

Elektriker

Atle Kvernstrøm

Tlf: 41007261atle@pgi.no
Bilde av Stian Klingsheim

Elektriker

Stian Klingsheim

Tlf: 45450611stian@pgi.no
Her mangler det bilde

Elektriker

Marcus Orre

Tlf: 97913778marcus@pgi.no
Her mangler det bilde

Elektriker

Elise Breivik

Tlf: 40743305elise@pgi.no
Her mangler det bilde

Elektriker

Andreas Johannessen Watson

Tlf: 46935250andreas@pgi.no
Bilde av Khaleq Haidari

Elektriker

Khaleq Haidari

Tlf: 46247344khaleq@pgi.no
Bilde av Roald Valheim

Elektriker

Roald Valheim

Tlf: 92236048roald@pgi.no
Bilde av Georg Breiland

Elektriker

Georg Breiland

Tlf: 41535246
Bilde av Vegard Lindland

Elektriker

Vegard Lindland

Tlf: 95362296vegard@pgi.no
Bilde av Ida førland

Elektriker

Ida Sørheim Førland

Tlf: 90296914ida@pgi.no
Her mangler det bilde

Elektriker

Michael Bratteli Korneliussen

Tlf: 98543717michael@pgi.no

Lærlinger

Her mangler det bilde

Lærling

Benedicte Hjeltnes

benedicte@pgi.no
Her mangler det bilde

Lærling

Markus Hausken

markus@pgi.no
Her mangler det bilde

Lærling

Daniel Hausken

daniel@pgi.no
Bilde av Tada Baranauskas

Lærling

Tadas Baranauskas

tadas@pgi.no